O czym świadczą plamienia między miesiączkami?

Od trzech dwoch cykli mam plamienia miedzy miesiaczkami. Pojawiają sie w drugiej fazie cyklu. Od roku mam tez plamienia przed miesiaczka. Bylam u kilku lekarzy jednak nikt nie widzi nic niepokojącego oprocz tego, ze mam endometrioze i torbiel okolo 5 cm. Zaden nie sugerowal, ze to od torbieli, tylko ze taki moj urok. Mimo to martwi mnie to, bo nigdy wczesniej nie miałam takich dolegliwosci. Poprzez te plamienia czuje sie jakby moja miesiaczka trwala bez przerwy. Czy rzeczywiscie powinnam to ignorowac? Czy powinnam wykonac jakies badania? Jesli tak to jakie?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne proszę zgłosić się do ginekologa ponownie