O czym świadczą podwyższone limfocyty?

Dzień dobry, Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników, gdyż z powodu obecnego braku czasu nie mam jak się udać do lekarza na ich analizę. Podwyższone mam: limfocyty % - 50 norma wiekowa (20-40) oraz PDW - 18 oraz P-LCR - 49 Zaniżony natomiast ciężar właściwy moczu 1,014; norma (1,015-1,030). Tarczyca natomiast ma takie wyniki: TSH - 3,460 anty-TPO - 0,43 Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami