O czym świadczą sine usta u dziecka?

Witam, mój synek niedługo kończy dwa latka. Kiedyś panie ze żłobka zwróciły uwagę że po spaniu ma on sine ustka,jednak ja tego nie widziałam. Ostatnio zauważyłam że gdy synek biegał zrobiły mu się sine usta. Jesteśmy umówieni do pediatry ale bardzo się martwię, co może być przyczyną. O jakie badania poprosić lekarza. Kiedyś byliśmy u kardiologa, jak synek miał 8 miesięcy bo lekarz słyszał jakieś szmer ale nic badanie nie wykazało. Pozdrawiam

proszę umieścić pytanie na innym darmowym moim portalu forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

tam można zalozyc osobny czat i dłużej porozmawiać bo trzeba....proszę tam wysłać zdjęcia tych ust....