O czym świadczą wyniki badań hormonów tarczycy u 20-latki?

Witam :) zrobilam badania na tarczyce, gdyz podejrzewam hashimoto. Oto wyniki: Anty - TG= 15.11 Anty - TPO= 11.07 fT3= 5.80 TSH= 2.04 fT4= 16.77 Mam 20 lat Co oznaczaja? Z gory dziekuje za odpowiedz

Aby się ustosunkować do wyników należy je podawać z zakresem normy, podanym przez laboratorium, jest to istotne dla interpretacji. Proszę o podanie wyników z wartościami normy. Do diagnostyki w kierunku Hashimoto trzeba dodatkowo wykonać USG tarczycy.