Czy wyniki badań hormonów tarczycy są w normie?

Dzień dobry. Bardzo proszę odpowiedz czy moje wyniki są w normie.Czy przy takich wynikach mogę chorować na chorobę hashimoto?.Mam 41lat jestem mężczyzną. Z góry bardzo dziekuję za odpowiesz. A oto moje wyniki ft4-1.18 ng/dl Tsh-1,65 ulU/ml Anty/tpo-22,75 iu/ml Anty/tg-79,97 iu/ml Glukoza 82,90 Po obciążeniu glukozą po 2 godz 66,5. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podańia norm danego laboratorium nie mozna sie wypowiedziec.