O czym świadczą wyniki morfologii po poronieniu?

Dzień dobry, 3 tygodnie temu poroniłam. Częściowo poprzez podanie leków, a częściowo przez łyżeczkowanie. W dniu wczorajszym zrobiłam morfologię krwi i wyniki mam niestety odbiegające od normy: Erytrocyty 3,9; hemoglobina 11,42; hematokryt 36,1; MCHC 31,7; NEU% 39,4%; LYMPH% 47,4%; EOS% 6,4%. Badania robione miesiąc wcześniej przed poronieniem w szpitalu były bardzo dobre. Bardzo proszę o interpretacje i info czy powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami , proponuję udać się do lekarza rodzinnego.