O czym świadczą wyniki poziomu trombocytów?

Witam. Mam 20 lat, chorobę hashimoto jestem kobietą,w ostatnim czasie moje tsh jest w normie,natomiast martwi mnie poziom moich trombocytów. Ostatnio w pazdzierniku ich poziom wynosił u mnie 386,miesiąc pozniej juz 411 a teraz wynosi on 430, czy jest się czym martwić i potrzebne będą dodatkowe badania? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.