O czym świadczy ból głowy nasilający się przy odchylaniu?

Witam Proszę o radę co to może być od paru dni miewam straszne bóle głowy dokładniej w skroniach szczególnie nasilają się przy odchylaniu glowy w tyl i kreceniu na boki wtedy ból się nasila do tego stopnia ze odczuwam jakby od skroni aż do środka uszu ale w skroniach najbardziej nie mam przy tym ani zwrotów a ni omdlec jedynie co to musze się położyć bo nie mogę wytrzymać i wtedy zdarza się przysnac na ok 40 min ale po obudzeniu ból nadal jest praktycznie nie przechodzi

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena neurologiczna wstępnie przez lekarza poz i Ew
Dalsza diagnostyka