O czym świadczy ból kręgosłupa po upadku?

Mam 45 lat jestem kierowcą. Kilka miesiecy temu upadlem na posladek i po dobie bol zaczal sie. Rozpoczal sie bol od dolnej czesci kregoslopa i w dol lewej nogi do lydki i z bolem ciagnacym w miesniach lydki oraz stan odczuwanego zdretwienia nogi i zanik sprawnosci lewej nogi. Chwiejny chod na miekkich nawierzchniach i niepewne stawianie stopy. Dostalem skierowanie na badabie MRI gdzie stwierdza sie przesuniecie dysku. Po terapi lxprim 37.5mg czuje sie duzo lepiej. Czy zabieg jest konieczny ?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od objawów w bezpośrednim badaniu lekarskim i łącznej interpretacji z wynikiem MRI. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższą diagnostykę.