O czym świadczy bolesność w pachwinie?

Witam Mój maż 40 lat uskarża się na bóle w prawej pachwinie od dłuższego czasu, na usg stwierdzono powiększone węzły chłonne pachwinowe w prawej sporo powiększone lekarz internista zapisał antybiotyk , poza tym usg pojazało stłuczenia wątroby i mały kamień w nerce, poza tym mąż narzeka na bóle brzucha, biegunki stosuje w związku z tym dietę ubogoresztkową , mąż narzeka dość często na bóle kręgosłupa lędźwiowego, czasami bóle jakby do kolan ud pośladków jakby to była rwa kulszowa, co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Proszę koniecznie udac się do lekarza POZ