O czym świadczy częste i bolesne oddawanie moczu po stosunku płciowym?

Częste i bolesne oddawanie moczu po stosunku płciowym ( z śladowa ilością krwi przy podcieraniu)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na tak zadane pytanie konieczne jest uzyskanie dodatkowych informacji. Bez informacji, ani badania ciężko jest coś więcej radzić. Dlatego proponuję zgłosić się do ginekologa.