O czym świadczy częste oddawanie moczu po usunięciu kamienia nerkowego?
W Styczniu 2016 malem laparaskopowo usunietego kamienia nerkowego. W marcu zazcalem cierpiec na zapalenie prostaty. Pieczenie przy oddawaniu moczu, problem z wyproznianiem, czeste oddawanie moczu. Teraz jest lepiej. Moje wyniki z Marca 2016 Kreatnina 1.05, BUN 16. Wyniki ze Stycznia 2017 kreatynina 1.18 BUN 17. Wyniki z Marca 2017 kreatynina 1.2 BUN 20. USG nerek w normie, kamien 3mm w prawej nerce. Od stycznia cwiczylem wiecej trzy razy w tyg, nie bralem odzywek. Czy powiniennem sie martwic?

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć
Jestem fizjoterapeutą, więc to nie moja dziedzina. Ale... Proszę skontaktować się z osobą kompetentną w zakresie prawidłowego odżywiania się... Pozdrawiam