O czym świadczy drganie mięśni?

Witam w ciagu dnia drgaja mi tak jakby miesnie nieraz palec niekiedy przed kolanem i raz nawet na puzycie to takie uczucie jakby cos tam pulsowalo czy to objawu padaczki bardzo sie martwie

Witam!
Niech się Pani nie niepokoi, to na pewno nie są objawy padaczki. Nie można natomiast wykluczyć objawów nerwicowych - mogą dawać takie "dolegliwości". Proponuję skontaktować się z psychiatrą - konsultacja psychiatryczna i ew. leczenie nerwicy.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.