O czym świadczy kanał kręgowy i otwory międzykręgowe o zachowanej rezerwie objętościowej?
Beata .Dalsza część rezonansu kanał kręgowy i otwory międzykręgowe o zachowanej rezerwie objętościowej....W poziomie C5-C6 widoczna jest tylno prawoboczna szerokopodstawna protruzja tarczy m/kręgowej,znacznie przewężająca przestrzeń płynową przedrdzeniowąi z przewężeniem kanału kręgowego do 9mm w wymiarze strzałkowym,zmiana modeluje brzuszną powierzchnię rdzenia kręgowego,

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
W odcinku szyjnym opisano dość znaczna zmiane, która modeluje rdzeń kręgowy i może powodować dolegliwości bólowe, wskazana kontrola u neurochirurga.
Pozdrawiam