O czym świadczy kłucie w klatce piersiowej i bóle barku?

Witam. Jestem mezczyzna i mam 27 lat. Czasem kluje mnie w klatce piersiowej z prawej strony. Do tego dochodzi Bol prawego barku i łopatki który promieniuje do łokcia. Morfologia krwi w normie i rtg klatki piersiowej prawidłowe. Żadnych zmian. Zdjęcie rtg było robione z miesiąc temu- przodem i bokiem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Trenuje Pan? Wysiłek fizyczny w pracy? Uraz tej okolicy w przeszłości?