O czym świadczy krew po stosunku?

Witam ! Mam problem który mi nie daje spokoju . A wiec przy ostatnim stosunku(dodam że był to stosunek z prezerwatywa ) po wyjściu członka , na gumce pojawiła się krew .... nigdy wcześniej czegośtakiego nie miałam wraz z moim partnerem . Dodam ze jestem tydzień po okresie ... nic mnie nie boli ... strasznie się boję że to coś poważnego m bardzo proszę o odpowiedź ...

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś podrażnieni lub resztki okresu . Proponuje udac się do lekarza ginekologa