O czym świadczy kłucie podczas stosunku?

Wczoraj uprawiałam seks z narzeczonym w 7 dniu cyklu zaraz po okresie. Od zawsze mam wrażliwe jajniki, odczuwam ból owulacyjny oraz kłują w trakcie okresu. Po wczorajszym stosunku zaczęło mnie kłuć podbrzusze z jednej strony i odczuwałam trochę jajniki. Nie ustąpiło to do dziś, czyli drugi dzień. Ponadto partner ma dużego członka (ok.19 cm), stosunek był dosyć intensywny, czy to może być przyczyną? To coś groźnego?W jajnikach nie ma żadnych zmian. Nigdy nie odczuwałam bólu podczas stosunku ani po

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć