Dlaczego po stosunku pojawia się plamienie i lekki ból w podbrzuszu?

Mam 33 lata i uprawiam seks od 17 roku życia. Od niedawna zmieniłam partnera i uprawiamy dość intensywny seks. Nigdy nie zdarzało mi się, żeby po stosunku pojawiało się plamienie i lekki ból w podbrzuszu, a teraz tego doświadczam, zwłaszcza w pierwszych dniach po okresie. Byłam u ginekologa, zrobiłam badanie cytologiczne, wszystko jest OK. Lekarz przy badaniu też nie stwierdził żadnych nieprawidłowości.
Dodam jeszcze, że podczas stosunku, kiedy członek dość głęboko wchodzi, czuję, jak ociera się o szyjkę macicy i odczuwam lekki ból. Czy to jest normalne, czy też coś jest nie tak?
Proszę o pomoc.
Dziękuję!

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

dolegliwości bólowe podczas stosunku oraz plamienie po nim są najprawdopodobniej wynikiem intensywnych stosunków. W badaniu ginekologicznym zostały wykluczone potencjalne przyczyny Pani objawów. Zatem nie ma powodów do niepokoju.

Pozdrawiam