O czym świadczy obfita miesiączka po porodzie?

Witam.jestem 2 m-ce po porodzie,od kwietnia lecze sie na Zakrzepice płuca.biorę leki rivaroxaban.obecnie mam drugą już po porodzie miesiączke.trwa ona już ponad 10 dni i niepokoi mnie,ponieważ dosłownie okres jest jak woda i bardzo mocno obfity,czy leki na Zakrzepice tak oddziałowuja na okres?.lekarz tez zapisał mi tabletki antykoncepcyjne jednoskladnikowe.dodam ze mieszkam za granicą.Dziękuję za odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Może oddziaływać lecz konieczna jest pilna wizyta u lekarza i przede wszystkim badania z krwi