O czym świadczy obniżony poziom serotoniny? Czy należy wykonać dodatkowe badania?

Witam. Mam obnizony poziom serotoniny i minimalny poziom dopaminy. Mialem Tez bardzo niski poziom Wit D3 ktory poprawilem na Minimum. Czy inne hormony lub neuroprzekazniki tez sa Przy tym rozchwiane. Czy musze robic dodatkowe badania krwi ? Depresji u mnie nie stwierdzono tylko chroniczne zmeczenie. Pozdrawiam

Uzupełnianie niedoborów!
Pozdrawiam i zapraszam