O czym świadczy pomarszczenie na żołędzi penisa?

Witam zauwazylem ze zoladz mojego czlonka jest pomarszczona oraz lekko czerwonawa. Mam tak od ok 1.5 miesiaca. Dodam ze nie odczuwam bolu przy oddawaniu moczu , nic nie swedzi, nie piecze, nie ma przykrego zapachu tylko ten kolor dziwny i pomarszczenie. Prosze o pomoc i w miare szybka odpowiedz. Dziekuje i pozdrawian

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to infekcja . Konieczne badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego