O czym świadczy ucisk z tyłu głowy?

Witam, od jakiegoś tygodnia mam dziwne uczucie w głowie najczęściej z tyłu głowy jakby ucisk, może też jakby coś tam było, ale nie jestem w stanie też dokładnie tego wytłumaczyć. Mam też uczucie zaburzenia równowagi jakby cały czas kręciło mi się w głowie. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Są to niebezpieczne objawy, które wymagają dokładnej diagnostyki. Sugeruję wizytę u neurologa. Pozdrawiam!