O czym mogą świadczyć zawroty głowy i kłucie za okiem?
Dzień dobry mam pytanie od jakiegoś dłuższego czasu miewam takie subtelne lekkie zawroty głowy czuję sie jak pijana i mam takie dziwne uczucie w głowie jak bym była pijana ,czuje taki. Ucisk z tyłu głowy który promieniuje na skronie, czoło czasem czuje kłucie za okiem. Objawy te mam conajmniej raz dziennie czasami szybko przechodzą a czasami trwaja pol dnia.Wyniki morfologia ths itp mam w normie kardiologicznie usg serca ekg tez w porzadku,Czy te objawy mogą być. Od karku od krengłosłupa? Do jakiego lekarza się udać.?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Być może są to objawy migreny. Sugeruję wizytę u neurologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!