Ból głowy i karku oraz nudności i zawroty głowy

witam od dłuższego czasu boli mnie półówka prawej strony szczególnie na czubku i z tyłu głowy mam też klkusekundowe kłóci w głowie ciągle w jednym miejscu do tego bardzo boli mnie kark miewam nudności i tak jakby łapały mnie zawroty proszę o odpowiedź co to może być

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na patologie w obrębie centralnego układu nerwowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem. Najpewniej konieczna będzie konsultacja neurologiczna.