Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drętwienie opuszek palców i zawroty głowy

Witam od pewnego czasu mam drętwienie opuszkow palców u rąk czasem zdaza sie ze lewa dlon drętwieje mi cala. Męczą mnie również ciągle zawroty głowy gdy rano staje z lozka lub nawet w ciągu dnia gdy pidnosze sie z fotela lub gdy kucne lub sie schylę i wstaje robi mi sie ciemno przed oczami i mam zawroty Glowy. Dodam ze jestem na diecie tzw wątrobowej ale są dni w których zdaza mi sie nic nie zjesc. Z kad te zawroty i te dretwienia? Dziekuje za odpowiedz.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zawroty głowy, ze względu na zamieszczony opis, mogą wskazywać na ortostatyczne spadki ciśnienia. Opisane drętwienia mają natomiast najpewniej podłoże neurologiczne lub naczyniowe (teoretycznie może być to także wynik niskiego ciśnienia). Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy