Ból pleców i drętwienie palców

Od pewnego czasu bolały mnie plecy na dole , lekarz przepisał zastrzyki i stwierdził że to od skrzywienia kręgosłupa , plecy jakby ustały (czasami bolą) ale zapomniałem wtedy powiedzieć lekarzowi o drętwiejącym palcu u prawej nogi tym najmniejszym , jednak przyzwyczaiłem się do tego i zacząłem żyć z tym drętwiejącym palcem , teraz jednak zaczął mi też drętwieć najmniejszy palec u lewej dłoni i zaczynam się tym denerwować i martwić , proszę o poradę .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie unerwienia kończyn. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który pokieruje procesem diagnostycznym.