Ból pleców i drętwienie palców u rak po siłowni
Witam mam problem gdy chodziłem na siłownie zaczął się ból pleców nad dole i drętwienie palców u rąk, najpierw prawej potem lewej. Gdy na wakacje odpuściłem sobie siłownie drętwienie pojawiało się rzadko a ból pleców powracał tylko przy szybkim chodzie podczas którego miałem proste plecy. Poszedłem z problemem do neurologa lecz RTG nic nie pokazało a robione było na wysokości szyi. EMG też nic nie wykazało. Obecnie wróciłem na siłownie i ból oraz drętwienie powróciło. Co może mi dolegać. Pomocy

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Powodem jest najpewniej ucik na nerwy rdzeniowe lub ucisk nerwów obwodowych powodowane ćwiczeniami. Sugeurję kontakt z fizjoterapeutą i ortopedą. Najpewniej konieczna będzie modyfikacja ćwiczeń.