O czym świadczy wodnisty śluz podczas stosowania Dorin?

Witam, Mam 23 lata. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Dorin, zostało mi 7 z 21 tabletek z pierwszej paczki. Tabletki dostałam też głównie ze względu na torbiele. Miałam lekką infekcję, dostałam na nią lek. Czuję się dobrze po tabletkach, jednak mam wrażenie, że co jakiś czas wypływa trochę wodnistego śluzu. Czy taki objaw jest normalny? Czy tabletki działają? Czy mogę odbyć pełny stosunek z chłopakiem bez obaw? Tabletki biorę regularnie, bez pomijania, nie wystąpiły wymioty ani biegunka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji