O czym świadczy wynik badania piersi?

Witam, poniżej zamieszczam wyniki badania piersi członka mojej rodziny. Jesteśmy umowieni na wszystkie badania lecz bardzo się martwimy i chcieli byśmy usłyszeć czy jak duże jest prawdopodobieństwo, że guz jest złośliwy. "Piersi o budowie gruczołowo-tłuszczowej Obraz stosowany do wieku i sytuacji hormonalnej W lewej piersi na godzi 2.00 przy otoczce widoczna hypoechogeniczna zmiana o wym. 22,3 x 13.5mm, o nieostrym obrysie, z widocznymi naczyniami wewnątrz. Pozostały miąższ i podścielisko w obu piersi bez mian ogniskowych, podejrzanych o patologie. Przewody mlekowe nie poszerzone. W okolicach przymostkowych, na bocznych ścianach klatki piersiowej, w dołach pachowych pod – i nadobojczykowych nie uwidoczniono patologicznie zmienionych węzłów chłonnych. Więzadła Coopera i tkanka podskórna bez zmian w BUS"

Niestety po takim opisie nic nie można stwierdzać, niezbędne jest pobranie wycinków do badania hist-pat. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.