Ognisko hipoechogeniczne w wyniku USG piersi
Parę dni po miesiączce miałam usg piersi, wyszło na nim, że mam w prawej piersi ognisko hipoechogeniczne 7x5x7mm, naprawdopodobniej Fad.poza tym zmian ogniskowych litych i torbielowatych nie uwidoczniono. przewody mlekowe nieposzerzone.patologicznych węzłow chłonnych w dołach pachowych nie uwidoczniono. Za parę dni chcemy starać się o dziecko. Czy mogę?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do ginekologa wraz z wynikiem badania. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.