Zmiany dysplastyczne, w jednej piersi ognisko hipoechogeniczne

w kontrolnym (1wszym) usg piersi wyszło mi, że mam zmiany dysplastyczne, w jednej piersi- ognisko hipoechogeniczne śr 2,7- dysplastyczne?, w drugiej zmiana o echogeniczności tkanki tłuszczowej 5,7*4,3mm- zmiana łagodna oraz ognisko hipoechogeniczne śr3,4mm o gładkich obrysach- torbiel?, guzek lity? w dołach pachowych kilka niepodejrzanych ww chłonnych, czy mam się bać? radiolog kazał mi przyjść za pół roku, czy powinnam poszukać innego lekarza?

Zgodnie z zaleceniem lekarza należy wykonać badanie USG kontrolne piersi po 6 miesiącach. Opis wskazuje na kwalifikację BIRADS 3. Zalecenie jest prawidłowe.