Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiany dysplastyczne, w jednej piersi ognisko hipoechogeniczne

w kontrolnym (1wszym) usg piersi wyszło mi, że mam zmiany dysplastyczne, w jednej piersi- ognisko hipoechogeniczne śr 2,7- dysplastyczne?, w drugiej zmiana o echogeniczności tkanki tłuszczowej 5,7*4,3mm- zmiana łagodna oraz ognisko hipoechogeniczne śr3,4mm o gładkich obrysach- torbiel?, guzek lity? w dołach pachowych kilka niepodejrzanych ww chłonnych, czy mam się bać? radiolog kazał mi przyjść za pół roku, czy powinnam poszukać innego lekarza?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Czy HTZ jest bezpieczna?

HTZ to hormonalna terapia zastępcza. Stosowana jest np. przy leczeniu menopauzy. Obejrzyj film i dowiedz się, czy HTZ jest bezpieczne. O terapii mówi prof. dr hab. Romuald Dębski.

Zgodnie z zaleceniem lekarza należy wykonać badanie USG kontrolne piersi po 6 miesiącach. Opis wskazuje na kwalifikację BIRADS 3. Zalecenie jest prawidłowe.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Proszę skonsultować ten wynik koniecznie z ginekologiem , który kierował na badanie!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy