O czym świadczy wynik MR 31-latki?

Witam. Proszę o interpretację wyniku RM: wykonano badanie MR w płaszczyznach cor., trans., sag. W obrazach T1, T2 zależnych. Fizjologiczna lordoza zachowana. Niewielkiego stopnia lewoboczne skrzywienie tego odcinka. Obniżenie i odwodnienie krążka mk L5-S1. Na tym poziomie obecna okrezna wypuklina tarczy mk z masywna centralno-lewostronna P.J.M. Masa wypchnietego krążka o wielkości 24×13mm i głębokości 10mm. Penetruje ku górze przy tylnej pow. trzonu L5. Zmiany te wywołują znaczny ucisk worka oponowego wraz z zawartością i korzeni nerwowych w lewym zachylku bocznym oraz otworach mk. Pozostałe krążki bez uchwytnych zmian zwyrodnieniowych. Podchrzestne stłuszczenie szpiku trzonow L5 i S1. Stozek koncowy i nici ogona konskiego normosygnalowe bez zmian ogniskowych. Wysokość i struktura kręgów zachowana. Dodam że od lutego br. Jestem albo na zastrzykaxh przeciwolowych albo taabletkach. Obecnie jestem po pierwszym zastrzyku Depo Medrolu i 1x dziennie Aulin. Wspomagam się też Olfenem 150 w ciągu dnia ponieważ niestety bol jest odczuwalny. Mam roczne dziecko i niestety trzeba nosić co wiąże się z tym że nie mam szans dac kregoslupowi odpocząć. Proszę o radę czy konieczna jest operacja? Czy sa inne sposoby na zmniejszenie bólu? Dodam też ze po konsultacji ze swoim neurologiem uslyszalam nie wypuklina a przepuklina i konieczna operacja "na juz". Natomiast neurochirurg do operacji nie kwalifikuje. Mam też pytanie czy przepuklina może się wchłonąć? Z góry dziękuję za odpowiedz

Ocena Neurologiczna i pełna ocena stanu zdrowia! ? NEUROCHIRURG?
MRI do interpretacji klinicznej Opisana wyraźna przepuklina dysku L5-S1!

Pozdrawiam i zapraszam