Co oznacza wynik MR kręgosłupa 43-letniej osoby?

Proszę o interpretację rezonansu magnetycznego.Obniżenie sygnału krążków Mk na poziomach L2-S1.Wtórne zmiany zwyrodnieniowe pod postacią nierówności blaszek granicznych i podchrzestnej przebudowy trzonów kręgowych oraz osteofitozy krawędziowej.Na poziomie L2-L3 centralnie uwypuklony krążek m-k modeluje worek oponowy,na poziomie L3-L-4 centralna przepuklina krążka Mk uciska worek opony twardej.Na poziomie L4-L5 centralno-prawoboczna ,szerokolistna przepuklina krążka Mk zwęża zachyłki kanału kręgowego, wciska worek oponowy i modeluje nasady korzeni.Na poziomie L5-S1 lewoboczna przepuklina krążka Mk zwęża zachyłek kanału kręgowego i otwór m-k, dochodząc do korzenia.Stożek rdzenia bez zmian ogniskowych

OPIS MRI JAK WYZEJ
Do pelnej konsultacji, oceny , Najlepiej przez Lekarzy ktorzy leczyli.
OPISMRI do interpretacji klinicznej
Pelna ocena dokumentacji, ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna
pozdrawiam