O czym świadczy wynik scyntygrafii?
Proszę o zinterpretowanie wyniku: OPIS BADANIA. Na scyntygramie planarnym i na zrekonstruowanych przekrojach tomograficznych uwidoczniono ognisko miernie podwyższonego wychwytu w środkowym paliczku II palca prawej dłoni. Ogniska zwiększonego wychwytu w rzucie stawów mostkowo-obojczykowych - możliwe tło artropatyczne. WNIOSKI. Ognisko miernie nasilonej czynności metabolicznej w paliczku środkowym II palca ręki prawej bez cech patologicznego ukrwienia - najprawdopodobniej tło łagodne zmiany

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam , nie wiem , jak mogę bardziej zrozumiale zinterpretować ww.opis! Proszę omówić szczególy z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski