Wynik badania scyntygraficznego koścca do analizy

Scyntygrafia koscca, prosze o przetlumaczenie. Na scyntygramie planarnym i na przekrojach tomograficznych uwidoczniono ognisko fotopeniczne z towarzyszacym obszarem o intensywnym wychwycie znacznika w obrebie kosci biodrowej lewej. Poza tym widoczne miernie wzmozone gromadzenie znacznika w rzucie prawego stawu barkowo-obojczykowego. prawego stawu miedzykregowego na poziomie VL5/S1 oraz intensywne wzmozene gromadzenie znacznika w rzucie przysrodkowej czesci lewego stawu kolanowego

Witam serdecznie,

Wskazana jest konsultacja z lekarzem ortopedą celem postawienia rozpoznania oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.