O czym świadczy wysypka u niemowlęcia?

Witam. Niepokoi mnie wysypka u mojego 22miesiecznego synka. Był przeziębiony,dostał lekarstwa i antybiotyk. Za 3dni znowu zachorował i znowu dostal leki oraz antybiotyk. Rano zmieniając mu pieluszke zauwazyłam,ze cały był wysypany. Wysypka jeszt płaska,czerwona i synek czasem się podrapie. Proszę o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku konieczna jest ocena pediatry, ponieważ nie da się ustalić przyczyny wysypki na podstawie samego opisu, bez osobistego badania.