O czym świadczy zmiana w obrębie skóry kolana?

Witam. Od kilku miesiecy mam na kolanie, na rzepce ciemo czerwoną czy sino czerwoną plamkę ok 1cm x 1cm. Wyglada na to że jest na skorze bo pzy zginaniu nie przesowa sie wraz z rzepka tylko pozostaje w miejscu. Jest calkowicie plaska i bezbolesna w dotyku. Patrzac ppd swiatlo widac ze skora w miejscu plamki jest inna jakby zmieniona w stosunku do calej do okola. W tym kolanie cierpie na chondromalacje 2st ale watpie zeby to moglo miec zwiazek jedno z drugim. Czy powinienm sie niepokoic ta plama?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to znamie barwnikowe, raczej nic niepokojącego.
Pozdrawiam