O której godzinie mierzyć temperaturę w pochwie?

o ktorej godzinie powinnam mierzyc temperature w pochwie? staramy sie z mezem o drugie dziecko. chce mierzyc temperature. wiem, ze powinno sie to robic tuz po przebudzeniu, ale u mnie troche jest problem. budze sie pierwszy raz ok 2, aby przypilnowac dziecko, kiedy maz robi dla niej butelke. nastawiam sobie budzik na 6.30 do mierzenia, ale od razu po zmierzeniu spie do 9.00. o ktorej wiec powinnam mierzyc temperature?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje usalic sobie jedną godzinę np.6:30 i o tej godzinie mierzyc temp;