Obecne agregaty PLT w rozmazie krwi

PLT 104 (150-400) MPV 12.2 (8-12) PCT 0.127 (0.2-0.5) ORAZ w rozmazie są obecne agregaty PLT. Proszę powiedzieć co oznaczają te agregaty..płytki mi ciągle spadają już pół roku. Obecny wynik jest najgorszy. Reszta w badaniu jest ok, wypisalam co wychodzi poza normy. Lekarz mało powiedział, dostałam skierowanie do innego szpitala (Gigant białystok) na dokładniejsze badania. Mam 21lat. Trochę się martwię..

Niestety powinna się Pani poświęcić i zgłosić na dalsze badania. Najpewniej wynik będzie taki, że nic Pani nie dolega. Tym bardziej warto szybko to załatwić.