Obecność guza w obrębie płuca a odpowiednia terapia

Witam,u mojego taty zdiagnozowano guza prawego pluca,chcialabym wiedziec czy to duzy guz i co moga tacie zaproponowac w tym przypadku-oto opis Ct klatki-w dolnym biegunie wneki prawej widoczny guzowo wezlowy obszar 68x81mm wrastajacy sie do skrzela gornego prawego z obstrukcja oskrzela pierwotnego odpowiadajacy zmianie ogniskowej o charakterze rozrostowym niewiekla pecherzykowa i srodmiazszowa konsolidsacja pluca wokol masy guzowatej,dodam ze ob wynioslo 32 i crp 3,06,pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest pobranie wycinków i określenie rodzaju. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.