Obecność włókniaka w obrębie kolana a odpowiednia terapia

Dzień dobry. Mam 18 lat. Ostatnio na badaniu TK wykryto mi włókniaka. W lewym i prawym kolanie oraz w 1/3 kości udowej. Kiedy poszłam do ortopedy stwierdził, że nie może mi pomóc i wypisał mi skierowanie do onkologa co mam dalej zrobic?Czy to moze byc nowotwor zlosliwy? jak to leczyć?

Włókniak nie jest nowotworem złośliwym , ale wymaga stałej obserwacji! Proponuję uzyskać skierowanie od lek.rodzinnego lub ortopedy , które MUSI mieć nagłówek: Skierowanie do Poradni Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii W-wa,ul.Roentgena 5 , Gab.29. Rozp.podejrzenie nowotworu k.udowej lewej. Rejestracja TYLKO telefoniczna nr 224600009.Trzeba mieć w ręku swój Pesel podczas rozmowy , resztę wyjasnią , proszę spokojnie czekać na termin wizyty! zż