Trzy wyniki biopsji gruboigłowej podudzia lewego

Witam,mialam robiona biopsje gruboiglowa podudzia lewego 3razy, dwa wyniki sa takie same:drobne fragmenty tkankowe zawieraja miesnie szkieletowe oraz zraziki tkanki tluszczowej z cechami wloknienia.3wynik:w waleczkach tkankowych obecne utkanie nowotworu zbudowane z komorek o owalnych jadrach komorkowych z atypia malego stopnia,brak martwicy,podscielisko obfite,CD34-,S100-SMA-Ck AE1/AE3-,Ki67+w ok1%komorek.Obraz odpowiada miesakowi o niskim stopniu zlosliwosci.Czy wyniki moga sie roznic?Jak leczyć?

Koniecznie udać się PILNIE do najbliższego Centrum Onkologii! W Warszawie - Centrum Onkologii na Ursynowie , Klinika Nowotworów Tkanek Miękkich,Kości i Czerniaka , Roentgena 5 , ze skierowaniem koniecznie pod tytułem : "SKIEROWANIE DO PORADNI CHIR. ONKOLOGICZNEJ CO-I , W-WA , UL.ROENTGENA 5 , GAB. 29,30 ROZP.: MIĘSAK PODUDZIA" , REJESTRACJA TYLKO TELEFONICZNA NR. 224600009, lub ew. osobiście wejście "E"-jesli pacjent z W-wy lub okolic. zż