Adresy klinik specjalizujących się w leczeniu mięsaka Ewinga

Chcialam prosic o adresy klinik specjalizujacych sie w leczeniu miesaka Ewinga mamy chorego 26 letniego kuzyna jest sparalizowany od pasa w dol ma wiele naciekow szukamy specjalistow w twj dziedzinie prosze o wskazowki gdzie mozemy znalesc specjalistow ktorzy lecza tego typu nowotwory obecnie leczy w klinice w Katowicach ale szukamy innych specjalistow bardzo prosze o pomoc moga to byc specjalisci poza granicami kraju

Witam , nie ma w Polsce lepszego adresu jak Klinika Nowotworów Tkanek Miękkich,Kości i Czerniaka w Centrum Onkologii w W-wie na Ursynowie , kier.Kliniki P.prof.Piotr Rutkowski , tel do zarejestrowania sie na konsultację (tylko taka forma rejestracji istnieje) 225462222 , trzeba miec skierowanie z nagłówkiem "skierowanie do poradni chirurgii onkologicznej Centrum Onkologii W-wa , P.prof. Piotr Rutkowski". Reszte dowiecie sie podczas telefonicznej rejestracji. zż