Obecność krwi w moczu, azotyny i nabłonki płaskie
witam serdecznie Odebralam wyniki badan moczu i w opisie jest krew obecna azotyny obecne nablonki plaskie liczne pasma sluzu liczne bakterie liczne dopiero 8.12.ide na usg goruje od lat na niedoczynność tarczycy i niedoczynność nadnerczy ,badania moczu poszlam zrobic bo dostalam ostatnio silnego bolu z lewej strony i wymioty slona woda, Inne wyniki moczu sa dobre,prosze o odpowiedz co moze sie ze mna dziac?

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wynik może wskazywać na infekcję dróg moczowych, proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam