Obecność krwi w stolcu a kolonoskopia

Dzień dobry proszę mi pomuc bo nie wiem co myśleć a chodzi mi o to ze dzis oddając stolec zauwazylam sporo krwi cala woda byla zabarwiona w czerwcu robiłam usg jamy brzusznej wszystko w porządku w grudniu 2014 miałam kolonoskopie i tez wyszla mi ok lekarz stwierdził ze cierpię na zespól jelita drażliwego. Nie jadłam ostatni żadnych buraków.Jem arbuz morele brzoskwine truskawki ale to kilka dni temu wiec skąd ta krew w stolcu boje się.W maju morfologię miałam i tez ok próby wątroby tez ok

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno mi określić co może być przyczyną... Proszę udać się do lekarza, jeśli to była świeża krew być może to żylaki odbytu?