Obecność zmiany w okolicy lędźwiowej a możliwe przyczyny

Witam, w okolicy lędźwiowej po mocnym wciśnięciu palca wyczuwam górkę od dłuższego czasu. Dodatkowo po tej stronie mięśnie są wyraźnie słabsze. Przy zgięciu "naprężeniu mięśni okolicy górki jest ona praktycznie nie wyczuwalna. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć, Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.