Obfita miesiączka ze skrzepami a polip

28 LIPCA MIALAM USOWANE POLIPA PONIEWAZ PO PORODZIE 27 STY OKAZALO SIE ZE MNIE DOBRZE NIE OCZYSCILI I KRWAWILAM 3 MC PO USUNIECIU KRWAWILAM ALE PRZESZLO MI I BYLO OK DO NASTEPNEJ MIESIACZKI KTORA DOSTALAM BARDZO OBFITA DOTEGO ZESKRZEPAMI MIESZKAM ZAGRANICA I NIE WIEM CO MAM ROBIC NIGDY TAKICH MIESIACZEK NIE MIALAM A TERAZ JESTEM ZALANA I TE SKRZEPY CZY WSZYSTKO JEST OK CZY JEST MOZLIWOSC ZE MOGE MIEC NOWEGO POLIPA LUB COS POSZLO NIE TAK :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do llekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej w czasie tej miesiączki usunięte zostały skrzepy które powstały w trakcie krwawienia po usunięciu polipa. Jeżeli sytuacja za miesiąc się powtórzy sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.