Obfita treść białkowo-krwista oraz pojedyncze skupienia komórek nabłonka pęcherzykowego

Panie doktorze czy mógłby mi Pan przetłumaczyć wynik biopsji??Mieszkam za granica i własnie taki oto dostałam od lekarza z Polski;obfita treść Białkowo-krwista oraz pojedyncze skupienia komórek nabłonka pęcherzykowego i nieliczne leukocyty.Kategoria diagnostyczna 2.

Witam , nie wiem jakiego miejsca dotyczyła biopsja i dlaczego była wykonywana! Jeśli mieszka Pani za granicą - to dlaczego otrzymała Pani wynik od lekarza z Polski?!?! Proszę , aby pacjentka zgłosiła się do lekarza , który zlecił/wykonał biopsję! Ps.Wynik nie wskazuje na podejrzenie nowotworu , bo o to chyba chodzi w tym pytaniu!!! z.żurawski