Treść krwista i komórki pęcherzykowe

Witam dziś moja mama odebrała wynik biopsji 2 cm guzka tarczycy. Napisane jest: treść krwista i komórki pęcherzykowe. Czy mogę prosić o zinterpretowanie tego wyniku? dziękuję i pozdrawiam

Witam,

Komorki pecherzykowe sa jednymi z tych ktore tworza miazsz tarczycy, czyli wynika z opisu ze uwidoczniono prawidlowe komorki, bez cech sugerujacych rozrost nowotworowy. Tresc krwista - sila rzeczy, bo tarczyca jest bardzo mocno ukriwona.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga