Obfite i bolesne miesiączki oraz nieregularny cykl

Mam niereglarną miesiączke, współżyje od 6 miesięcy, od tej pory mam obfite i bolesne miesiączki. Tym razem jednak była najbardziej bolesna miesiączka jaką miałam i obfita która trwa 4 dzień i nic się nie zmienia, ani ból ani obfitość miesiączki. zazwyczaj po 2 było lepiej. czy to coś poważnego?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani- trudno cokolwiek powiedzieć bez badania i wywiadu. Proszę skonsultować się z ginekologiem.